HİZMETLERİMİZ

En hassas lojistik operasyonlardan biri olan bozulabilir (perishable) kargo, uygun koşullarda muhafaza edilmesi ve taşınması gereken ürünleri tanımlayan, bilgi ve deneyim gerektiren bir taşımacılık türüdür.

Gıda ürünleri, dondurulmuş ürünler, bitkiler, taze sebze ve meyve ürünler, taze et ve et ürünleri, yumurta ve balık gibi ürünler bozulabilir ürünler arasında yer alır. Isı, nem, mevsim koşulları ve çevresel faktörlerden kolay bir şekilde etkilenen ürünler olarak ürün uygun koşullarda saklanması ve taşınması büyük önem taşımaktadır.

BATI olarak sektördeki bilgi birikimimiz ve deneyim gücümüzle, Gıda Taşımacılığına yönelik efektif ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Ürünleri en doğru şekilde kategorize ediyor, gerekli ısı aralık zincirini koruyarak ve ihtiyaca özel; donanımlı, soğutuculu ekipmanlarımız ile ürünleri bir noktadan diğerine bozulmadan, formunu ve niteliğini kaybetmeden özenle taşıyoruz. Araçların sıcaklık ve nem oranlarını periyodik olarak kontrol ediyor, tüm gıdaların ve kolay bozulabilir ürünlerin transferini en hijyenik şartlarda gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz

-Isı kontrollü depolama hizmetleri
-Isı ve yalıtım çözümleri
-Navlun ve gümrük çözümleri
-İhtiyaca göre hava kargo taşımacılık hizmeti, MYBATI aracılığıyla belge ve bilgi akışı